Jó hír a Strand úszómedencéjét használóknak!
Idén nyártól már nem kötelező az úszósapka viselése az úszómedencében, így még kényelmesebb és kellemesebb strandélmény vár mindenkit. ![]()
Ráadásul június 29-től, hétfőtől meghosszabbított nyitvatartással várjuk kedves vendégeinket:
a Strand szolgáltatásait már este 20:00 óráig lehet élvezni!
Gyere, csobbanj, ússz és élvezd a nyarat nálunk! ![]()


