Plusz 1 óra, mínusz 1 sapka!

Plusz 1 óra, mínusz 1 sapka!

🏊‍♀️ Jó hír a Strand úszómedencéjét használóknak!

Idén nyártól már nem kötelező az úszósapka viselése az úszómedencében, így még kényelmesebb és kellemesebb strandélmény vár mindenkit. 😊

Ráadásul június 29-től, hétfőtől meghosszabbított nyitvatartással várjuk kedves vendégeinket:

☀️ a Strand szolgáltatásait már este 20:00 óráig lehet élvezni!

Gyere, csobbanj, ússz és élvezd a nyarat nálunk! 💦